Батько української адмінреформи вражений будинками закарпатців (ФОТО)

Днями Закарпатську область відвідав співавтор усіх законопроектів про адміністративно-територіальну реформу в Україні, директор з питань науки та розвитку ГО “Інститут громадянського суспільства” Анатолій Ткачук.

Пан Анатолій отримав дуже позитивні враження від нашого краю, зокрема, йому сподобалися тепличні господарства Іршавщини, про що він повідомив у мережі Фейсбук.

Cьогодні проїхали Закарпаття від Берегова до Рахова. Неймовірний край. Тут і гори і долини, різні містечка і села. Тут таки Європи найбільше в Україні. Особливо мене зачіпила група сіл де більшість людей займається тепличним підприємництвом. Новітні технології, класна робота і відповідні результати.

теплиці

Столичного гостя також вразили “палаци” в румунському селі Нижня Апша.

Конча Заспа під Києвом із величезними палацами якось зрозуміло, але село Нижня Апша біля Солотвина із неймовірно великими будинками-палацами, це якось оксюморон. Як в таких хоромах жити, де працювати і як продати, не зрозуміло.

апша апша2

Приємно, що Закарпаття не тільки географічно знаходиться у Європі, але й ментально готове до входження до ЄС.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Батько української адмінреформи вражений будинками закарпатців (ФОТО)

  • 31.05.2015 at 20:27
    Permalink

    Залишилось ще ці палаци обігріти узимку за новими тарифами на газ і тоді буде я к у Європі..

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *