Батько-атошник ужгородського хлопчика, що загинув під колесами мікроавтобуса не переслідуватиме водія

свічкаБатько-атошник Іван Богенчук, загиблого під колесами мікроавтобуса чотирьохрічного хлопчика, не переслідуватиме водія, який сидів за кермом транспортного засобу. Таке благородне рішення військовослужбовець прийняв порадившись з родиною. Як віруюча людина він вважає, що Бог дав йому випробування, як і чоловікові котрий ненавмисне спричинив смерть дитини.

На прохання Івана Богенчука водій встановить біля небезпечного пішоходного переходу обмежувачі швидкості (лежачі поліцейські), адже на цьому злощасному місці (поряд з ЗОШ №2) не раз траплялися ДТП.

До залагодження ситуації мирним шляхом долучилося керівництво Ужгородської міськради та Ужгородського міського військкомату.

Також витрати пов’язані з похоронами компнесує водій. На наступній сесії Ужгородської міськради розглянуть питання про виділення матеріальної допомоги родині Івана Богенчука у сумі 5 тисяч гривень. Закарпатський осередок Асоціації інвалідів АТО ( голова підполковник Журавльов) вже виділив потерпілому таку ж суму.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *