“Бариги” з Мукачівської міськради образилися на Юрія Кравчука (ВІДЕО)

Пост депутата Мукачівської міськради Юрія Кравчука в мережі Фейсбук викликав збурення в лавах депутатського корпусу та чиновництва міськради. З приводу висловлювань про “бариг” в міськраді була зібрано засідання депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи. Адепти Балоги висловили своє глибоке обурення діями Кравчука і довго мусолили дане питання. Юрій відповів “баригам”, що на злодії і шапка горить… Подробиці у відео  Мукачівська міська рада.

Якщо сільські бюджети виділяють кошти пенсіонерам на пасажирські перевезення, то… наша більшість бариги у міській раді – просто популісти у дитячих шортиках.
Це ж треба – примусити перевізників возити абсолютно усіх пільговиків безкоштовно, потім з оплатою кинути, і ще й на цьому пропіаритися. І заощадити на соцвиплатах. А ще потім за окремою програмою списати кошти через соцзахист на перевезення, так щоб не здогадувалися перевізники. Колеги з Верхнього Коропця – та ви просто ангели!)

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on ““Бариги” з Мукачівської міськради образилися на Юрія Кравчука (ВІДЕО)

 • 23.03.2017 at 16:37
  Permalink

  госпада всю єту возню глупую затеяла зотова с мером, которым етот чувак конкретно наступает на их грязные делишки и как всегда роберт иванчо главная затычка у мера, с сомнительным пршлым и сегодняшним терпят фиаско, они теряю свой рейтинг ы популярность через ошибки и серйозные проступки.
  это у зотовой агония перед отставкой, видать придется отвечать ей по закону по всем статьям , дело времени гаспада неудачники ецовские, смутные времена надвигаются

  Reply
 • 23.03.2017 at 19:43
  Permalink

  это што ецовцы устроили судилище кому, так это им надо устраивать суд линча всем эдиным
  зотова что уже возглавляет комисию по етике?
  ппипец

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *