Балоги займуться дискредитацією Лунченка

лунченкоПолітична ситуація на Закарпатті не є стабільною. Як завжди, каламутить воду клан з Мукачева. Ставленик Балог на посаду голови Закарпатської ОДА Олександр Кеменяш не пройшов кастинг і посада “губернатора” дісталася “фронтовику” Валерію Лунченку.

Не можна сказати, що Лунченко займає антибалогівську позицію але і танцювати під його дудку не буде, бо своїм політичним злетом зобов’язаний Арсенію Яценюку. Це, очевидно, не зовсім влаштовує Віктора Балогу.

Тому представники ЄЦу завіряють своїх прибічників, що нова влада на Закарпатті протримається тільки до кінця травня цього року. Далі на Закарпаття чекають нові зміни керівного складу та приходу до влади мукачівської команди.

Підтвердженням цього є і коментар заступника Чопського міського голови Ольги Бізілі, котра є активісткою партії ЄЦ

бізіляОчевидно, що команда Віктора Балоги обере тактику “дрібного фолу” , весь час підштовхуючи та піднімаючи галас навколо можливих спірних кроків Валерія Лунченка.

Loading...

3 Відповідей

 1. Бизиля сказав:

  Це дурна Ступачка назвала мене так. Сама вона покемон. Не хочу називати її більш жорсткими словами,бо вона одразу по судах та прокуратурах пише. А звідти потім чистою не вирвешься. Винна не винна.

 2. БАЛОГАн сказав:

  У Бізілі у Чопі вже є поганяло – “гламурний покемон”. Клікухи завжди краще відображали сутність людини аніж призвище. Отже яких ще заяв можна чекати від білявки-покемончика?
  Бізиль-Царів-Балог – фтопку!!!

 3. михайло сказав:

  Ці Балоги вже задовбали!! Царювати захотіли!! Сволота!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 17 =