Балоги займуться дискредитацією Лунченка

лунченкоПолітична ситуація на Закарпатті не є стабільною. Як завжди, каламутить воду клан з Мукачева. Ставленик Балог на посаду голови Закарпатської ОДА Олександр Кеменяш не пройшов кастинг і посада “губернатора” дісталася “фронтовику” Валерію Лунченку.

Не можна сказати, що Лунченко займає антибалогівську позицію але і танцювати під його дудку не буде, бо своїм політичним злетом зобов’язаний Арсенію Яценюку. Це, очевидно, не зовсім влаштовує Віктора Балогу.

Тому представники ЄЦу завіряють своїх прибічників, що нова влада на Закарпатті протримається тільки до кінця травня цього року. Далі на Закарпаття чекають нові зміни керівного складу та приходу до влади мукачівської команди.

Підтвердженням цього є і коментар заступника Чопського міського голови Ольги Бізілі, котра є активісткою партії ЄЦ

бізіляОчевидно, що команда Віктора Балоги обере тактику “дрібного фолу” , весь час підштовхуючи та піднімаючи галас навколо можливих спірних кроків Валерія Лунченка.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

4 thoughts on “Балоги займуться дискредитацією Лунченка

 • 06.03.2014 at 10:17
  Permalink

  Ці Балоги вже задовбали!! Царювати захотіли!! Сволота!!!

  Reply
 • 06.03.2014 at 10:29
  Permalink

  У Бізілі у Чопі вже є поганяло – “гламурний покемон”. Клікухи завжди краще відображали сутність людини аніж призвище. Отже яких ще заяв можна чекати від білявки-покемончика?
  Бізиль-Царів-Балог – фтопку!!!

  Reply
 • 06.03.2014 at 16:58
  Permalink

  Це дурна Ступачка назвала мене так. Сама вона покемон. Не хочу називати її більш жорсткими словами,бо вона одразу по судах та прокуратурах пише. А звідти потім чистою не вирвешься. Винна не винна.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *