Балоги провокують на Закарпатті другий Донбас

федака-данацко2Сьогодні на прес-конференції з приводу трансформації акції «Закарпаття без Балог» журналіст Павло Федака щодо родини Балог передбачив:

“Їх не візьмуть у коаліцію, але вони й не будуть в опозиції. Вони критикуватимуть владу, щоб виторговувати собі преференції. Луценко заявив, що їх не буде в коаліції. Яценюк відкрито заявив, що вони фінансують сепаратизм на Закарпатті”.

Завдяки Балогам ми можемо мати ситуацію на Закарпатті, як на Донбасі. Ви бачили, як швидко можна організувати перекриття доріг у нашій області, – відзначив Павло Федака

Іван Данацко наголосив, що боротьба з Балогами не припиняється на Закарпатті, вона поширюватиметься   по всій  Україні, щоб політики не йшли до влади цілими сім’ями. 

7dniv.info

федака данацко

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

10 thoughts on “Балоги провокують на Закарпатті другий Донбас

 • 04.11.2014 at 18:52
  Permalink

  Все правильно сказано ініціаторами прес-конференції…!!
  Вплив Балог на відтворення на Закарпатті теріторії беззаконня більш ніж очевидний..!!
  Балоги – ПНХ!!!

  Reply
 • 04.11.2014 at 19:21
  Permalink

  Не знаю, які аргументи треба привести громаді краю, які є очевидними скрізь і всюди, щоб компетентні органи зайнялися широкомасштабною діяльностю завидівських братків, котрі за останні десятиліття прибрали до рук усі сфери життєдіяльності Закарпаття. А тих, хто насмілився колись висловлюватися нагативно на адресу “наших любимих” обранців чекало цькування, шантаж, відбирання бізнесу, звільнення з державних посад тощо. Тому вважаю, що перевіркою діяльності цього бандугрупування мають зайнятися негайно! Вони як ніхто мають підлягати люстрації жорстокій, а не на папері . Справедливість має бути відновлена, а шахраїв викривати!

  Reply
  • 04.11.2014 at 19:47
   Permalink

   Справа у тому що більшість краян не стикається у посякденному життю з тією безліччю проізволу, що творять правохоронні органи та суди на Закарпаттю. І в основоному з-за впливу клану Балог. Тому для більшості ЦЕ не є очевидни. На жаль…

   Reply
   • 04.11.2014 at 20:03
    Permalink

    …а якщо це для більшості не є очевидним, то переконати їх не можливо. Бо навіть якщо переконаються, то це буде не стійке переконання а ситуативне, тимчасове..

    Reply
 • 03.12.2014 at 13:06
  Permalink

  Ви подивіться, як голосує Балога та його ОЗГ братків на сесії ВР! Зокрема при голосуванні за Уряд вони були відсутні! Чому? Чоми ми не можемо бути відсутні на своїй роботі, бо це буде прогулом? Братани “колективно” хворіють і тому відсутні? Дійсно, вони не в коаліції і не в опозиції! То де ці братки-Балоги? За кого вони? Відповідь лише одна – за себе любимих! Балога лише дуже “мудро” коментує усі події в Україні через Фейсбук. І зверніть увагу, як практично лише одне інтернет-видання Балогу цитує – “Закарпаття.онлайн”! І практично не можливо написати критичний комент на цьому сайті стосовно Балоги – адмін сайту миттєво його видаляє, а при повторному коменті – блокує ІР-адресу. Ось така свобод слова у Закарпатяя.онлайн пана Диби.

  Reply
 • 03.12.2014 at 14:29
  Permalink

  От знову написав критичний комент стосовно Балог на “Закарпаття.онлайн”. І, як наслідок, комент видалений та ІР-адреса заблокована!!!

  Reply
 • 03.12.2014 at 16:30
  Permalink

  ВИБРАЛИ ТУПИХ БЕЗГРАМОТНИХ БИКІВ З КУПЛЕНОЮ ВИЩОЮ ОСВІТОЮ У ВЕРХОВНУ ЗРАДУ, ЯКІ СИДЯТЬ ТАМ І ШТАНИ ПРОТИРАЮТЬ.ХТО БАЧИВ, ЩОБ ЦІ ТУПОРИЛІ ХОЧА Б РАЗ ВИСТУПИЛИ У ВЕРХОВНІЙ ЗРАДІ? І ВООБЩЕ ДЛЯ ЧОГО ТАМ 420 ДЕПУТАТІВ?

  Reply
 • 06.12.2014 at 09:49
  Permalink

  Панове коментатори.Хоч один уповіште кілько робочих місць Ви зробили?Кільком людям Ви дали роботу? Кому і на кілько Ви помогли матеріально? Лопоніти,хаяти усмівувати скоро каждий годен легко.Зробити штось доброє-тяжко.А зависть людстка-великий гріх.Думайте люде.

  Reply
 • 08.12.2014 at 12:13
  Permalink

  До Мішка. Завидувати краденим грошам Балог ? Кара Божа і до них прийде! Побудовані храми не допоможуть!

  Reply
 • 13.12.2014 at 14:49
  Permalink

  Що бики то бики як Янукович в молодості. Це ж яким треба бути ідіотом щоб за таких голосувати, ци хочуть другий донбас на Закарпатті? Україна і так іде в Європу а вони хочуть через жопу в Росію

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *