Балоги капітулювали перед Москалем: Мукачівський суд примусив мерію виділити гроші на фінансування ПТУ

У четвер у Мукачеві сталося диво – міськрайонний суд, який повністю контролюється Балогами, був змушений наступити на горло «власній пісні» й прийняти рішення на користь «затятого друга» Балог – Москаля. Губернатор особисто прибув на суд, щоб заступитися за  дітей і дорослих із трьох мукачівських ПТУ, яким міська влада відмовляється виділити гроші з міського бюджету, як це передбачено теперішнім законодавством.

Те, що суд закінчиться програшем міськради, стало зрозуміло одразу – представник Ратуші, яка знаходиться за 200 метрів від суду, на засідання не прийшов без будь-якої причини. І дійсно, заперечити аргументам Москаля було нікому, директори ПТУ, яких також залучили до справи, підтримали губернатора і навіть (нечувано!) самі «наїхали» на міськраду, бо та почала ділити дітей на «своїх» (мешканців Мукачева, яким пообіцяла дати гроші, та так і не дала) і «чужих» («прийшляків», яким навіть нічого не обіцяла).

У судді не залишилося вибору, ніж повністю задовольнити позов Москаля – рішення міськради про відмову фінансувати ПТУ визнано незаконним, тепер депутати і персонально мер А.Балога зобов’язані прийняти новий бюджет міста й фінансувати училища.

Найцікавіше, що таку невигідну для Балог постанову прийняв той самий суддя, який на початку року відхилив цей же позов і повернув його в ОДА. Контрольовані Балогами ЗМІ тоді подавали цей факт під заголовками «Заслужений юрист України Москаль програв суд у Мукачеві», зате зараз сидять тихо, наче нічого цікавого не сталося.

Уявити таке рішення суду ще рік тому не те, що в Мукачеві, а навіть по всьому Закарпаттю було неможливо. Але з тих пір багато чого змінилося.

До речі, це не перший судовий програш Балог Москалю. Днями повним провалом закінчилася спроба ЄЦ відновити на посаді начальника відділу освіти Берегівської РДА Василя Лендєла та начальника відділу освіти Хустської РДА Жанни Микитюк («бойової подруги» екс-губернатора Губаля). Москаль також особисто був на засіданнях, і судді просто не наважилися підспівувати Балогам.

 Фото із сайту Г.Москаля: «Губернатор і керівники департаментів ОДА у доброму гуморі чекають рішення Мукачівського суду».

 москаль

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Балоги капітулювали перед Москалем: Мукачівський суд примусив мерію виділити гроші на фінансування ПТУ

 • 22.04.2016 at 07:34
  Permalink

  МОЛОДЕЦЬ МОСКАЛЬ. ДАВ ЗАВИДІВСЬКИМ БАРИГАМ ПО ГОЛОВЦІ!!!

  Reply
 • 22.04.2016 at 22:04
  Permalink

  Так тримати! Може і насправді буде свято колись у мукачівців, хоча двадцять років кріпацтва від завидівського пройдисвіта даремно не пройшли для багатьох мукачівців, які не належали до клану торгашів.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *