Балога звинуватив Авакова у підготовці нападу на мукачівського конкурента

Розгораються пристрасті на мукачівському виборчому окрузі №69. Після вчорашнього нападу осіб бандитської зовнішності на громадську приймальну кандидата у нардепи Івана Данацка, звинувачення у скоєні злочину адресувались іншому кандидату Віктору Балозі. Той відмежувався від інциденту і заявив, що Данацка замовив Міністр МВС Арсен Аваков:

данацко3

“Ще на початку виборчої кампанії я пообіцяв, що жодної дорогої політреклами у мене не буде – ні на радіо, ні на телебаченні, ні тим більше зовнішньої реклами. В країні війна, кошти потрібні для армії. По факту вийшло так, що реклами у мене немає взагалі. Агітацією я не займаюся – у нас з громадою багаторічна довіра один до одного. Їм не потрібні мої борди і листівки, щоб знати, хто я такий, що зробив і що ще буду робити.

Про це знають мої недруги і опоненти. Вони розуміють, що не в силі скласти мені конкуренцію. Тому, готують проти мене провокацію. А саме – побиття одного з, так званих, кандидатів у депутати по 69 окрузі. Його завдання – стояти в ось такому наметі в центрі Мукачева і постійно мене критикувати. За моєю інформацією, за цією провокацією стоїть Міністр внутрішніх справ пан Аваков. «Кандидата» повинні побити перевдягнені працівники міліції, розраховують на те, що підозра впаде на мене.

Звати цього недалекого кандидата – Іван Данацко. Публічно звертаюся до голови СБУ Валентина Наливайченка з вимогою терміново взяти його під цілодобову охорону. Просто по-людськи шкода чоловіка, який не розуміє, на що погодився. Його треба, по-перше, вберегти, а по-друге – дати можливість достойно звершити свою «виборчу кампанію», – підсумував Віктор Балога.

намет2


Loading...

Comments:

1 Response

  1. данило сказав:

    Балога завжди був провокатор та интриган! Теперь выдчувае, що земля пыд ногами горить, все звалюэ на Авакова. Саме з нього та з його браткив треба почати очищення, люстрацию! Нехай згадаэ з чого починав свою дияльнысть? Совисти не маэ и дали ити у ВР, скильки можна з нас робити лохив? Час розплати настав и для Балог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =