Балога скасував реєстрацію скандальної довіреної особи (ДОКУМЕНТ)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДнями громадські активісти Ужгорода спільно з працівниками ДАІ затримали нетверезого водія,  помічника народного депутата Віктора Балоги, екс-суддю Ужгородського міськрайонного суду Олега Ціцака, який був також довіреною особи кандидата у народні депутати України Балоги В.І., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 69. Як відомо, супроводжуючі Ціцака особи вчинили напад на працівників ціцац балогаміліції. 

Кандидат у нардепи Віктор Балога вирішив відмовитися від послуг скандального помічника, хоча раніше сам не відмовлявся добряче випити на пару з Олегом Ціцаком.

ПОСТАНОВА

 

25 вересня 2014 року № 1164

Про скасування реєстрації довіреної особи кандидата у народні депутати України Балоги В.І., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 69 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

До Центральної виборчої комісії 23 вересня 2014 року надійшла заява кандидата у народні депутати України Балоги Віктора Івановича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 69 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, про припинення повноважень його довіреної особи Ціцака Олега Васильовича.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 11 вересня 2014 року № 916 Ціцака О.В. було зареєстровано довіреною особою кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 69 Балоги В.І.

Згідно з частиною дев’ятою статті 76 Закону України “Про вибори народних депутатів України” кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі має право в будь-який час до дня голосування звернутися із заявою до Центральної виборчої комісії про припинення повноважень його довіреної особи.

Враховуючи викладене, відповідно до частин дев’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 76 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата у народні депутати України Балоги Віктора Івановича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 69 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, Ціцака Олега Васильовича.

2. Зобов’язати Ціцака О.В. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі.

3. Копію цієї постанови надіслати кандидату в народні депутати України Балозі В.І.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії   М. ОХЕНДОВСЬКИЙ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Балога скасував реєстрацію скандальної довіреної особи (ДОКУМЕНТ)

  • 27.09.2014 at 23:27
    Permalink

    Який керманич, такі довірені особи….Сорм та ганьба! Люстрацію почати із самого Балоги В.І. та його поплічників та родини!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *