Балога продовжує контролювати СБУ в Закарпатській області

балогаТаку думку висловив закарпатський правозахисник Роман Келемен у сервісі Messenger, коментуючи запитання “Трибуни” з приводу фактів оприлюднених відомим експертом Сергієм Разумовським.

 Ця доповідь колишнього сбушника та сепаратиста є не дуже цікавою. Але хочеться звернути увагу  на те, що читає Разумовський з конспекту. Для нас закарпатців воно зрозуміло на відміну від інших жителів України . Всі знають шлях , яким піднімався Балога в хронологічному порядку, які люди його супроводжували і вони так само розказують багато цікавого з біографії Балоги . Закарпатці впевнені, що зачитаний текст є повній мірі правда . Якщо б цю доповідь складала людина з Закарпаття, то текст був б ще більш гострим та наповнений новими деталями і прив’язками до людей та подій в державі та на Закарпатті .
Пригадаю одну подію, коли Балогу призначили “губернатором Закарпаття” , я в той період працював на Іршавщині і бачив як обирався Медведчук та Скуркіс в депутати ВР . Хто їх супроводжував у поїздках та  де проходили застілля .
Був такий бар «Динамо» в с. Вільхівка там на одній гостині під дзвін погарів був призначений Балога головою ОДА, за тостом Віктора Медведчука. Риторика Балоги та політика ЄЦ завжди була за автономію та не залежність від центральної влади – то вона була прихованою, то ставала публічною. Край цьому могли покласти будь-коли з благословення з Києва, але тут переплітаються інтереси міжнародних гравців з Європи , Росії , США , які тримають Закарпаття для чогось особливого і фігура Балоги їм весь час підходила у якості місцевого політика , який зможе організувати те, що йому накажуть, а потім  його можна легко змінити бо за ним – Балогою немає лобіста .
  Події останніх років в Мукачево з ПС , з’їзди русинів , проголошення та створення русинського уряду , тримання в близькості до себе угорської та румунської нацменшин , представники яких знаходяться в рядах від партії ЄЦ та угорських партій, також поряд є націоналістичні партії, котрі також, в якійсь мірі, залежні від Балоги. Це вже виглядає, як маленька імперія і всі адекватні люди знають для чого це все підтримується. Такі імперії підтримувались і на Сході України кланами за мовчазної згоди центральної влади . До чого це призвело ми всі зараз бачимо, там настала повна розруха , голод , вбиті та поранені з боку військових та населення. Це відео доказ тому, що мається на меті політичними лідерами Закарпаття.
 Також нагадую всім , що на чолі корупції та контрабанди на кордонах  України на протязі всього цього часу в Закарпатті  був т.в.о. начальника УСБУ в Закарпатській області, сват Віктора Балоги –Володимир Гелетей, брат керівника УДО Валерія Гелетея, який і зараз залишається 1-им заступником начальника СБУ Закарпатської області і практично весь особовий склад СБУ області є незмінним . З оперативних даних, які надходять до СБУ області з регіону та Києва, розвідки та контррозвідки вся інформація стікається до Віктора Балоги і він має можливість впливати на різні події в Закарпатті за рахунок влади та грошей , яких у нього багато .

https://youtu.be/K9nNFZzV9A4