Балога погодився стати холопом Януковича

балогаПро це пише видання espreso.tv.

Порошенко, Литвин, Балога

Кожен із трьох політиків найбільше мріє про те, щоб стати офіційно визначеним опозиціонером. Такими, як в Росії є Прохоров чи навіть Навальний. І для цього вони готові голосувати за бюджет, за закон Ківалова-Колесниченка і за будь-що інше. Те, що Порошенко і Балога не голосували за бюджет – може ввести в оману тільки тих, хто взагалі не розуміє політичної кухні. Так, до прикладу позафракційний Заболотний навряд чи міг голосувати без вказівки Порошенка, а родич Балоги Петьовка, перш ніж проголосувати «за» бюджет, обов’язково проконсультувався з лідером партії «Єдиний центр».

Чи стане хтось із них лідером офіційно опозиційної партії? Лише за умови, що така політична сила реально зможе пройти в парламент. Це стане можливим лише тоді, коли з виборчих перегонів знімуть УДАР, «Батьківщину» і «Свободу».

Кожен із них також мріє потрапити в другий тур президентських виборів. Щоправда, за це право треба ще поборотися. Найменше шансів у Порошенка, бо він, теоретично, може навіть захотіти виграти. Щодо Балоги та Литвина, то їхня проблема – рейтинг, який наближається до нуля.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Балога погодився стати холопом Януковича

 • 18.01.2014 at 18:21
  Permalink

  Я хитрожопіший, я хочу бути президентом

  Reply
 • 19.01.2014 at 13:17
  Permalink

  Балога -Закарпатський бандюга.Янукович-Донецький.!!!!!!!!!!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *