Балога назвав Москаля клоуном Президента

Порошенко-БалогаПро це закарпатський нардеп Віктор Балога пише в мережі Фейсбук.

Уряд Угорщини виділив на підтримку етнічних угорців Закарпаття, в тому числі і під вибори, біля шести мільйонів євро, на:

– громади;

– церкви;

– школи;

– всім першокласникам по 100 доларів, а також всім малозабезпеченим по 200 євро щомісяця, за що їм респект.

З іншого боку, якийсь клоун від Президента шантажує закарпатців, що з Києва громадам нічого не дадуть. А питання стоїть про штучне виділення 119 мільйонів гривень (а це навіть не п’ять мільйонів євро), під голосування за перспективний план об’єднання громад, намальований в кращих традиціях совка, з центру. Бо звідти видніше, як об’єднуватись та “добровільно” голосувати.

Виходить, що закарпатці беруть гроші з Угорщини, але є патріотами України, в складі 128-ї бригади воюють за свою державу на Сході, але влада постійно робить з них як не сепаратистів, то жебраків і контрабандистів.

Усе це чимось нагадує період Януковича, коли в його вотчині будували басейни і спортивні школи, а на Заході, там де його не підтримували, не виділяли кошти навіть на ямковий ремонт доріг.

Те, чим займається влада щодо Закарпаття – це чистий сепаратизм. Вони ділять людей на сорти не гірше, ніж це робив штаб Януковича в 2004-му році. І прикро, що все це прикривається патріотичними гаслами і ніби то боротьбою за краще майбутнє України.

 
 
 
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *