Балога молодший довів до руїн кінотеатр у центрі Великого Березного

У 2013 кінотеатр «Мир» у центрі В.Березного контрольована «Єдиним центром» Великоберезнянська районна рада за безцінь продала ТзОВ «Мукачівський інститут меблів». Згідно з ЄДРПОУ, власником ТзОВ «Мукачівський інститут меблів» є Балога Андрій Вікторович (син нардепа Віктора Балоги), котрий балотується в мери Мукачева. Молодший Балога обіцяв зробити з кінотеатру супермаркет, але з моменту купівлі об’єкта жодного разу тут не з’явився. Якщо він, дай Бог, стане мером, такий вигляд буде мати все Мукачево. Кінотеатр стоїть у самому центрі біля райдержадміністрації, і всі березняни й приїжджі бачать «господарську жилку» мукачівської сімʼї. 

балога а балога а2 балога а3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Балога молодший довів до руїн кінотеатр у центрі Великого Березного

 • 09.10.2015 at 15:46
  Permalink

  Не до кінотеатру у В.Березному тепер малому Андрію Балоги. Уже Барви бренду немає, є якийсь сірвеленд, чи яка біда, язик мож вломити, міняють назви фірм, щоб сліди замести, уже змі писали, що прокуратура не може рощібратися із майном барви, якоі уже не існує.
  Кажуть після стрілянини у Мукачеві, Балога Віктор у мукачівському суді за три години його розлучили із жоною Оксаною, швидко, щоб майно все переписати на неї Яка оперативність мукачівських суддів, якіиза три години розводять чоловіка і жону, айбо розводять і народ як лохів.
  Тому не до кінотеатра їм усім, спвшать вибори виграти, оби усів файтов за грати не сісти!

  Reply
 • 09.10.2015 at 21:00
  Permalink

  ці Балоги думають що три життя вижиють. Як кажуть жадность фраєра погубила! Все мало, мало, скрізь треба встигнути вхопити, відібрати, забрати просто так на шару, пак продати, подарувати комусь із своїх на ювілей.
  Спішіть балоги, усе награбоване скоро націоналізують!!!!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *