Балога кидає на виборах Ужгородського мера цілу когорту кандидатів

Штаб Віктора Балоги вирішив у будь-який спосіб захопити Ужгород. Мукачева йому мало, бо, зрештою, на кону стоїть уся область. Саме тому Балога вигадав якусь дивну схему і кинув у кандидати мера Ужгорода відразу кілька кандидатів.
Першим із них активну кампанію почав Віктор Щадей, який не тільки почав тинятися дворами ужгородських багатоповерхівок, а й розповсюджує містом газету з власною агітацією. Навіть перші соціологічні дослідження там опублікував. Звичайно, написав, що він на першому місці. Хоча ужгородці чудово знають, що Щадей уже сидів у мерському кріслі й за той період Ужгород просто провалився. Кілька популістських дій із ремонтом доріг не скрасили того, що насправді накоїв цей ділок укупі ще з кількома прихвоснями.
щадей3
В обоймі Балоги ще є три кандидати в мери, які будуть йти приховано, щоб не засвітити боса. Серед них і нинішній голова облради Володимир Чубірко. Цей також активно піариться. Головним чином на школах, бо напередодні виборів найбільш вдалою темою для самореклами буде саме Першовересня. Нові парти, комп’ютери, лабораторії, підручники та інше причандалля буде йти нібито від імені Чубірка, хоча насправді є типовими бюджетними вливаннями у школи.

Окрім того, Володимир Чубірко почав зустрічатися з виборцями Ужгорода, нібито вислуховуючи їхні проблеми. А там: обіцянки, обіцянки і ще раз обіцянки.

Чому Чубірко, будучи на посаді голови облради, готовий піти на менш рейтингову посаду мера Ужгорода? Зрозуміло чому. Віктор Балога вже забив крісло голови облради для свого сина Андрія, а Чубірку пообіцяв підсобити в кампанії на мера Ужгорода.

Підстрахувався Балога ще кількома лояльними кандидатурами: «регіоналом», а нині заступником мера Ужгорода Богданом Андріївим, комсомольцем Володимиром Приходьком та… сином нинішнього мера Погорєловим-молодшим.

Певним ресурсом Балога підтримуватиме всіх цих кандидатів, а згодом проведе соціологічний зріз і визначиться з тим, хто найбільш рейтинговий і має шанс вийти у фінал.

Однак Ужгород попри значну частину продажного електорату ніколи не був прихильним до Балог. Розвести ужгородців Балозі вдалося лише тоді, коли він зробив мером Ужгорода Віктора Погорєлова. До чого це призвело, бачать сьогодні всі ужгородці. Більше на кандидатів від Балоги ужгородці не поведуться. Особливо зараз, коли «король залишився голим».

rionews.com.ua

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Балога кидає на виборах Ужгородського мера цілу когорту кандидатів

  • 03.09.2015 at 21:14
    Permalink

    ГУБЕРНАТОР ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ Г.МОСКАЛЬ СКАЗАВ ГРОМАДІ РАХІВЩИНИ, ЩОБ ПІСЛЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІ 25 ЖОВТНЯ 2015р. НЕ БУЛО ЖОДНОГО СТАРОГО ДЕПУТАТА В РАХІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ВІН ПРИЇДЕ І ПОСТАВИТЬ ЗА НИМИ СВІЧКУ. ПІДТРИМКА В ЦЬОМУ ПОВИННА БУТИ 100%

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *