“Автоцивілка” подорожчає

Менеджмент страхових компаній наразі не коментує можливу динаміку здорожчання. В середині лютого цим займеться Всеукраїнськоий з’їзд представників Транспортного бюро страхових компаній.

Чи подорожчає «автоцивілка»? Набувають чинності поправки до закону «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників». Відтак, експерти прогнозують подорожчання «автоцивілки» одразу на 25-30 відсотків. Менеджмент страхових компаній наразі не коментує можливу динаміку здорожчання. В середині лютого цим займеться Всеукраїнськоий з’їзд представників Транспортного бюро страхових компаній. Основна дискусія розгорнеться довкола вартості страхового відшкодування, порядку сплати та платоспроможності страхових компаній.

На переконання страхових аналітиків, ця сфера бізнесу, очевидно, зазнає змін. Адже в Україні існує значна невідповідність між вартістю страхового полісу та відшкодуванням. В Європейському Союзі такої практики не існує.

Івано-франківські автовласники нарікають на завищену вартість «автоцивілки». Щоправда, дехто на страхування своєї автівки грошей не шкодує.

Діяльність страхових компаній у сфері «автоцивілки», контролюють Моторно-транспортне бюро та Держфінпослуг. Ці структури визначають розміри відшкодування та слідкують за звітністю страховиків.

Іларіон Іваненко, Михайло Березень, Сергій Щочкін, Новини на ВЕЖІ


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 3 =