Авіакомпанії готові відновити перельоти між Ужгородом і Києвом, однак усе впирається в ціну квитка

Можливість відновлення авіасполучення між Ужгородом і Києвом напряму залежить від економічної ситуації в Україні та купівельної спроможності громадян.
– Уже кілька авіакомпаній, у тому числі із закордону, висловили зацікавленість стати авіаперевізником в Ужгороді, –  зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Усе впирається у вартість рейсів, яка з об’єктивних причин надто висока. Авіакомпанія «Урга» готова розпочати виконання польотів «Ужгород – Київ» хоч завтра. Але розрахунок показав, що при максимальному зниженні вартості льотного часу, технічного обслуговування, страхування тощо ціна квитка в один бік за умови завантаженості пасажирської ємності судна на 75% складе 133 долари в один бік (3300 гривень). Такі гроші не може дозволити собі громадянин із середнім достатком, тому квитки будуть купувати хіба одиниці.
Зараз ми вкладаємо кошти з обласного та державного бюджету, щоб навести елементарний лад у міжнародному аеропорту «Ужгород» і привести його у відповідність до всіх технічних вимог. Немає сумніву, що аеропорт потрібен Закарпаттю і буде працювати за своїм прямим призначенням. Однак у теперішній економічній ситуації ми маємо розуміти, що за умов, коли держава не надає перевізникам ніякої компенсації, жодна авіакомпанія не буде працювати собі в збиток.
Обласна держадміністрація і я особисто продовжуємо вести переговори щодо відновлення авіасполучення між Ужгородом і Києвом ще з кількома авіаперевізниками.

лист АК УРГА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *