Аваков звільнив начальника закарпатської міліції Турдая

турдайМіністр внутрішніх справ Арсен Аваков  звільнив від посад раніше призначених керівників УМВС Закарпатської, Черкаської, Рівненської  областей, а також АР Крим та Одеси, – передає УНІАН.

«Беручи до уваги суспільний резонанс, матеріали службового розслідування управління внутрішньої безпеки, консультації з органами місцевої влади, рапорти, що надійшли до міністерства  – прийнято рішення про звільнення з посад ряду керівників УМВС на місцях. Звільнені від посад керівники міліції Черкаської обл. (Бойко), Рівненській (Чайка), АР Крим (Авруцкий), Закарпатській (Турдай), м. Одеса (Вершняк)», – написав Аваков на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він не став називати імен тих, хто підтримував ці призначення, оскільки вважає, що відповідальність лежить на ньому.

«Просто скажу, високим політичним лобістам у тому числі – кожен з вас помилився, як і я. Тому – на тому поставимо крапку, зробимо правильні висновки, обмежимо спрагу кадрових політичних призначень. З учорашнього дня в МВС мною створена і працює спеціальна кадрова комісія – поза емоційних і політичних компонентів. Помилки були і, на жаль, будуть. Важливо створити механізм їх швидкого виправлення», – підкреслив міністр МВС.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Аваков звільнив начальника закарпатської міліції Турдая

  • 09.03.2014 at 10:00
    Permalink

    Ще з такою швидкістю влада б діяла у Криму…

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *