Арбітри Закарпаття складали тести FIFA

арбітрТеорію і практику максимально опанували Маточка та Райда.
Планові тести із фізпідготовки та теоретичних знань пройшли відсотків із 70 (всього 57 арбітрів). Спочатку на легкоатлетичні доріжки вийшли молоді таланти, які мали змогу раніше проявити себе не тільки в області,а й у ДЮФЛ України. З 15 перспективних рефері з тестом FIFA успішно справились усі. Аби потрапити до 10 кращих, потрібно скласти було ще й теорію.
Далі – знання правил гри у футбол. З-поміж кращих: Маточка, Райда, Магурський, Дудаш. Певно, сам здивувався,а мене ще більше збентежив, рефері зі Сваляви Гусєв. До слова, було 12 запитань із чотирма відповідями. То герой останнього речення набрав аж 3 правильні. Сором. Вчіть, пане, правила гри у футбол. Не можна нівелювати іспити. Це не соціологічне опитування, а Ваша кваліфікація. Один угорськомовний рефері не відповів правильно на жодне із запитань. Голова комітету арбітрів ФФЗ, акредитований FIFA Ярослав Козик зазначив: «Наступного разу, себто, коли буде перескладання, ми запросимо перекладача. Головне – практика, на полі потрібно буде підтверджувати реноме рефері, тому кожному дається додатковий шанс».
Кому не поталанило скласти іспити сьогодні, матиме нагоду до 10 квітня. Голова ФФЗ Іван Дуран до жеребкування обслуговування матчів 1/8 фіналу кубка Закарпаття допустив усіх. І Маточку, і Гусєва, мовляв, усе пізнається у порівнянні: час, аби підтягнутись є у всіх. Як підсумок, маємо наступних рефері у наступних протистояннях: ФК «Стройно» -ФК «Оболонь» (Козик Я.),ФК «Карпати(Р.)» – ФК «Вільхівці» (Запрутняк В.), ФК «Локомотив (Ч.)» – ФК «Дийдо» (Гусєв М.), ФК «Баранинці» – ФК «Поляна» (Дьордь Н.), ФК «Карпати Д.» – ФК «Севлюш ( Дребужан С.), ФК Берегово –ФК «Ужгород» ( Митровський М.), ФК « Бийгань» – ФК «Бужора (І.)» (Шімон Ю.). ФК «Бобовище» – «Середнє» ( Лялюк М.).

Віталій Біровчак
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *