Активісти виявили, що чопська головиха отримала “липовий” орден (ДОКУМЕНТ)

Провівши власне розслідування громадський активіст Лариса Ступак виявила, що чиновники Чопської міської ради вказали неправдиву інформацію для отримання державної нагороди Чопським міським голово Галиною Цар.

За МНОГОЛЕТНЮЮ ( 1 год!) работу на должности головы химичка заслужила орден За Заслуги. “Прозорість та відкритість кожного кроку ” – на данный момент предмет особого внимания прокуратур всех уровней, Уполномоченного ВР по правам человека и судей.

цар
Шедевр. Каждая строчка – нерукотворный памятник головихе. На фоне 17-ти криминальных дел, открытых по чиновникам Чопской мэрии, документ, рождённый двумя моральными ничтожествами , воспринимается особенно остро. Каждое слово “ПРАВДЫ” ложится на сердце любого чопца, который десять лет, как не видел в своём кране чистой воды, оздоравливающим душу бальзамом. Национальные меньшины присели в благоговении и склонили головы в знак безмерного уважения за материнскую заботу о них.

Спасибо.Святая… Целуем следы ваших ног! Особенно за АРТЕЗИАНСКУЮ ВОДУ! 500 м/куб на добу!

цар2

 

Подавав відповідні документи заступник Чопського міського голови Арпад Буркуш.

буркуш

Копіїдокументів надала Адмінстрація Президента України.

адміністр

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Активісти виявили, що чопська головиха отримала “липовий” орден (ДОКУМЕНТ)

  • 16.03.2015 at 09:26
    Permalink

    Мер Чопа Галина Цар вже стала на Закарпатті еталоном цинізму. Мерозоту треба гнати з посади, як і її чоловіка-прокурора Івана Царя. Покидькі зі зграї Балоги – ЕЦу.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *