Активісти вимагають створити громадську раду при УСБУ в Закарпатській області (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук пише правозахисник Роман Келемен.
Вже півроку задаю питання керівництву СБУ в Закарпатській області про створення громадської ради при управлінні . Було видано навіть розпорядження Наливайченка про обов’зякове створення такої ради.Створені громадські ради і в інших областя . Але в нашому СБУ області цю тему стараються замовчувати і взагалі не піднімати.

Закарпатське СБУ було висвітлено в багатьох негативних подіях , а також згадано в слідчій комісії В . Постійні звинувачення в контрабанді, тунелі , провокаціях хабарів, які потім розпадаються в судах . Було навіть зґвалтування працівником СБУ області своєї працівниці , яке також закінчилось нічим . Були працівники, які грабували автомобілі громадян , як це було в м. Ужгород. Було багато звинувачень про використання СБУ області для політичних розправ з опонентами , а також прослуховування опозиції , журналістів … В області єдина структура – управління СБУ, яке немає громадської ради . Можливість громадської ради в тому , що можливо на пряму спілкуватись з керівництвом області вказувати на їх проблеми і радити , як зробити роботу СБУ більш ефективною . Всі знають і неодноразово це було висвітлено , що керівництво не здійснює прийом громадян особисто , а це роблять працівники , надаючи проміжкові відповіді. Пояснюючи мені про те ,що СБУ активно займається спілкуванням з громадськістю на «відкритих майданчиках» та приймаючи активно участь в обговорені проблем протидії корупції , така позиція в мене викликала здивування , як викличе здивування і в інших громадських активістів та журналістів. В моєму випадку СБУ області здійснює незаконне прослуховування телефонних розмов та зняття інформації з каналів зв’язку отримуючи ухвали Апеляційного суду Закарпаття. Вже більше 3 років йде якесь прослуховування мане , що вони там хочуть почути мені ? Про моє прослуховування мені навіть повідомив колишній губальнатор при окремих спорах з ним , де він повідомляв « що керівник служби кожен раз йому приносить телефоні роздруківки , що це так було постійно , де кожен губернатор може собі заказати таку послугу» . Більшість працівників просто займаються кришуванням певних дохідних ділянок вписуючи телефони для прослуховування , а потім шантажують цих осіб , чи зливають інформацію їх опонентам .

В мене також був такий випадок , який успішно замяли в управлінні . Тому шановні журналісти та громадські активісти давайте збирати петиції і змушувати керівника управління СБУ області негайно створити громадську раду . Тому попрошу журналістів розповсюдити цю мою заяву і почати обговорення про створення громадської ради при СБУ, – зазначив Роман Келемен.

сбу сбу2 сбу3 сбу4

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *