Активісти УДАРної “молодіжки” вшанували захисників Карпатської України (ФОТО)

Вчора, 15 березня, представники влади і різних громадських організацій  взяли участь в офіційних заходах, присвячених 76 річниці Карпатської України, які відбулися у меморіальному парку “Красне поле”, що неподалік від Хуста.

Серед присутніх на мітингу були і закарпатські ударівці. Вони вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання, а після молебню, який провели представники різних конфесій, піднесли квіти до підніжжя Хреста.

“Саме тут, на Красному полі, відбувся бій між слабо вишколеними й озброєними захисниками Карпатської України – воїнами Карпатської Січі та добре вимуштрованою армією фашистських загарбників. Сили були нерівні … Повторивши подвиг героїв Крут, молоді січовики першими в Європі чинили озброєний опір фашистським окупантам і віддали свої життя за свободу рідної землі. Ми завжди цінуватимемо їхню боротьбу попри нерівні сили з ворогом, адже прагнення до незалежності закарпатських українців у 1939 році – яскравий приклад відваги та патріотизму”, – каже активіст “молодіжки” УДАРу Павло Величко.
Закінчився вчорашній мітинг військовим салютом.
удар
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *