Активістку з Чопа залякують вбивством

Ступак ЛПро це повідомила громадський активіст Лариса Ступак. Погрози надходять від мерші: “Вона б хотіла мене вбити. Тільки б я перестала публікувати документи про її корупційність.

Але Цар боїться братися за таку мокру справу, бо його спроба органіцації нападу на мене з метою залякування у 2013 році провалилась та наробила багато галасу і баламути йому на роботі. Тому він вирішив діяти по-іншому. Наприклад пропонувати гроші за мовчання деяким редакторам видань. Дзвонити іншим редакторам та вмовляти іх не публіковати ничого критичного про його жінку. Героїчні майданні Царі перелякались пройти процедуру люстрації не жарт. Цар говорить, що його заїла цариця і він не може знаходитися в хаті, бо вона постійно вимагає якихось дій: Вань, зроби щось з цією Ступачкою! “, інформує Лариса.

“Директриса базару Батурина кричить на кожному розі, що 7 березня скоро .. Мовляв 7 березня на річницю торішнього нападу на мене мене в моєму під’їзді порубають на шматки”, – підсумувала громадський активіст.

На наступному тижні Закон України “Про люстрацію” буде розглянутий парламентом. Господар Чоської мерші Віктор Балога її залізобетонно не пройде. Далі люстровані будуть усі корупціонери-чиновники. Так що з погрозами треба бути обережнішими, якби зуби не поламати.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Активістку з Чопа залякують вбивством

 • 01.03.2014 at 16:54
  Permalink

  дасть бог царювання можновладців найближчим часом закінчиться.це стосується і прикордонного міста чоп.побачите,як тоді цар та цариця будуть газдувати.переконаний,що люстрація дійде і до їхнього сімейства,а це вже не за горами.

  Reply
 • 01.03.2014 at 18:28
  Permalink

  Царям капут!!!

  Reply
 • 01.03.2014 at 18:57
  Permalink

  Юююйй. А мені що тепер робити? Я вже про Ступачку мовчу тихесенько.Не киваю. Лем би мене не потягнула за царкою. Я до них відношення не маю.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *