Активіст закарпатського УДАРу: «Путін готується до справжньої війни й анексії нових територій»

балогаАктивіст «УДАРу» Закарпаття Андрій Риба прокоментував заяви Президента Росії щодо ситуації на Сході України. Ударівець вважає, що глава РФ не збирається зупинятися і готується анексувати нові території. Про це Андрій Риба написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» сьогодні, 25 лютого.

«Читаю заголовок «Путін сподівається, що в російсько-українських відносин до Апокаліпсису не дійде» і дивуюся: як можна з себе видавити таке лицемірство? На кого це розраховано? Путін вважає, що у всьому світі живуть одні ідіоти? Він вважає, що хтось забув коментарі щодо Майдану і повалення режиму Януковича? Чи хтось забув про анексію Криму – частини суверенної території України, про бойові дії і пряму військову і фінансову підтримку т.зв. ЛНР і ДНР, про смерті кращих синів України? Хіба санкції Америки і Європи по відношенню до Росії висмоктані з пальця? Невже випадково, що Генпрокуратура висуває підозру 20 працівникам ФСБ за злочини проти Майдану, а режисером розстрілів на Майдані називають радника Президента РФ Суркова? Утримання Савченко, переслідування Макаревича і всіх проукраїнсько налаштованих росіян, марш «антимайдану» в Москві і боротьба проти всього українського – це такий мирний план Росії?
Тому, слухаючи подібні заяви Путіна, пригадується стара радянська аналогія. Якщо по телевізору сказали, що зібрані рекордно великі урожаї гречки і її вистачить на 2 роки, то наступного дня люди вимітали всю гречку з магазинів, бо знали, що насправді її нема. Коли Путін каже, що до відкритого конфлікту з Україною не дійде і що він не збирається «повертати» якісь території, то, повірте, він готується до справжньої війни і анексії нових територій. Такий от невтішний прогноз…» – впевнений Андрій Риба.

 

Loading...