950-річчя Берегова відзначать на державному рівні

берегово317 вересня Верховна Рада прийняла ряд постанов про відзначення на загальнодержавному рівні низки пам’ятних дат, зокрема, про відзначення 950-річчя заснування міста Берегова, яке ініціювали закарпатські нардепи  Іштван Гайдош та Іван Бушко.
Як зазначив з цього приводу Іштван Гайдош, відрадно, що парламент нашої держави врахував історичне і культурне значення Берегова.
«Щиро радий, що Верховна Рада переважною більшістю голосів підтримала наш проект постанови. Особливо радує, що «проти» не було жодного голосу та всі закарпатські народні обранці виступили за прийняття цього важливого як для міста, так і для всього регіону проекту!» — підкреслив парламентарій.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “950-річчя Берегова відзначать на державному рівні

  • 18.09.2013 at 15:43
    Permalink

    Рада привітати берегівчан з нагоди свята 950 річчя з дня заснування міста Берегово. Моя трудова діяльність була пов’язана з Берегово протягом 26 років проживання. Бажаю жителям міста трудових успіхів і процвітання. Ганна Терпай.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *