Закарпатськими митниками вилучено брендовий одяг та взуття на 6 мільйонів гривень

Як повідомила виданню “Трибуна”ВікторіяСенгетовська, прес-секретар Чопської митниці

цими вихідними чопські митники склали протокол про порушення митних правил щодо незаконного ввезення на територію України великої партії незадекларованих брендових речей вартістю понад 6 мільйонів гривень.

Завдяки наданій оперативній інформації із спецпідрозділу УСБУ в Закарпатській області чопські митники разом з прикордонниками провели ретельний огляд вантажівки, під час якого виявили партію незадекларованого фірмового одягу та взуття, прихованих серед поштових бандеролей.

Згідно з товаросупровідними документами, які водій пред’явиви митникам на пункті пропуску «Ужгород» (на укрїнсько-словацькому кордоні), з м.Кошіце (Словаччина) до Києва у вантажівці переміщувалися 24 палети міжнародних поштових відправлень.

Утім, коли працівники служби боротьби з контрабандою та митних правил Чопської митниці вивантажили із транспортного засобу усі наявні предмети, то виявили серед задекларованого вантажу «зайві» 360 коробок з одягом, взуттям та парфумами відомих торгових марок: «Prada», «Salvatore», «GinoRossi» «Nike», «AldoBrue», «Altuzare», «LordPiano», «Dior» та «Dolce&Gabbana», загальною вагою 4400 кг.

За висновками товарознавчого експерта-оцінювача, вартість незаявленого товару – 6 116 392 грн. Наразі відносно водія складено протокол за статтею 483 ч.1 Митного кодексу України, яка передбачає штрафні санкції у стовідсотковому розмірі вартості не задекларованого товару, а також його конфіскацію на користь держави.

Як зазначають митники, ділки хотіли обійти сплату всіх необхідних митних зборів і платежів на кордоні та зекономити півтора мільйона гривень.

 

 


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 19 =