Закарпатську поліцію звинувачують в отримані чергового хабара (ВІДЕО)

Минулої неділі в нашій області було зафіксовано, як співробітники роти ДПС Національної поліції Закарпаття отримали хабар в 150 гривень. Було багато гучних заяв з боку керівництва Нацполіції Закарпаття про покарання хабарників та викорінення цього ганебного явища у лавах поліції.

Але, як виявляється у правоохоронних органах хабарництво живе та процвітає. Співробітники ДПС продовжують збирати данину на дорогах Закарпаття. В Хустському районі громадяни ромської національності, які збирають металолом по сміттєзвалищах повідомили нам, що були зупинені колишніма даішниками на службовому автомобілі «ДЕЙВО ЛАНОС» білого кольору з синіми номерними знаками 0411. Співробітники правоохоронних органів погрожували ромам, що відведуть їх у відділок поліції якщо не буде сплачена данина. Бідолашні «металісти» змушені були віддати всі наявні кошти у сумі 50 гривень.

Ми прослідували на пост ДПС «Велика Копаня» для вияснення обставин справи. Пізніше під’їхав і цей екіпаж на «Ланосі». На всі наші запитання про факт зупинки автомобіля з металоломом інспектори відповідали, що нікого не зупиняли і ніяких ромів не бачили. На наш превеликий подив в одному з інспекторів ми впізнали фігуранта скандального відео з посту «Велика Копаня», який після нового року з’явився на сайтах Закарпаття. У тому відео було чітко видно як інспектор бере від водіїв речі дуже схожі на гроші.

поліція

Виходить, що нічого не змінилося, побори на дорогах продовжуються повним ходом, перейменування міліції в поліцію нічого не дало. Державна Автомобільна Інспекція перетворилася на Відділ безпеки дорожнього руху. Але, як відомо від перестановки доданків –сума не міняється.

Повідомляє “Спеціальний контроль”

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *