В Закарпатських пунктах пропуску прикордонники почали антикорупційну акцію

Сьогодні, в пунктах пропуску «Тиса», «Малі Сельменці», «Малий Березний» та «Ужгород» прикордонники Чопського загону розпочали акцію «Стоп корупція!». Всім учасникам прикордонного руху прикордонники та громадські активісти вручають антикорупційні флаєри з телефонами «гарячої лінії» Держприкордонслужби. На буклетах дев`ятьма мовами наголошується, що «хабар – кримінальний злочин». Відтак прикордонники закликають усіх протидіяти корупційним проявам, зокрема, на державному кордоні. 

Ідея акції виходить з антикорупційної програми, яку затвердило керівництво Державної прикордонної служби України. Вона передбачає низку практичних заходів, спрямованих на протидію корупційні прояви. Роздаючи флаєри, охоронці кордону закликають громадян не втягувати прикордонників в це ганебне явище.

Впродовж тижня подібні заходи відбудуться в усіх пунктах пропуску на західному кордоні, аби разом з громадянами спільно унеможливлювати корупційні прояви та протидіяти хабарництву.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

прикорд

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *