Спортсмен-здоровань побив ужгородського волонтера-інваліда

Не встиг в Ужгороді вщухнути скандал, щодо кривавого злочину, коли озброєний мачете молодий чоловік відрубав тварині голову і спокійнісінько розгулював з нею вулицею, як стало відомо про жорстокий напад на волонтера Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Адріана Опачко. Про це повідомляє видання clipnews.info.

Навіть у складні часи сьогодення, представники та волонтери цієї організації при підтримці простих закарпатців роблять чимало для інтеграції інвалідів у суспільство. Наразі працюють над втіленням масштабного проекту – будівництвом спортивно-реабілітаційного центру для людей з обмеженими фізичними можливостями та учасників АТО. Для цього проводяться різноманітні заходи – благодійні виставки-аукціони, суботники, збір коштів волонтерами, співпраця з грантодавцями.

Таким днем було і 6 лютого – Адріан Опачко зі скринькою йшов ринком «Білочка», покупці робили свої внески, хто скільки міг і вважав за потрібне. Раптом Адріан відчув нестерпний біль і ледь не втратив свідомість – йому з-за спини наніс серію потужних ударів у голову один з продавців ринку «Білочка», такий собі Віталій Ж-в. Нападник на очах десятків людей посеред білого дня, а трапилось це о 12.50, продовжував бити волонтера-інваліда, намагаючись у нього відібрати скриньку з пожертвами і мобільний телефон. Адріан Опачко зумів все-таки викликати правоохоронців, які оперативно прибули на місце злочину. Проте присутність правоохоронців Віталія Ж-ва не зупинила і він крім нецензурної лайки погрожував А.Опачко подальшою фізичною розправою над ним й і його родиною та будь-якими іншими волонтерами, які попадуться під руку. Патрульні поліцейські опитали свідків та встановивши особу нападника вирішили його не затримувати.

Сам же потерпілий Адріан Опачко відправився у міськвідділ для дачі свідчень. Далі була судово-медична експертиза, яка зафіксувала струс мозку і забій правого ока, та лікарняний з 8 по 19 лютого.

У свою чергу потерпілому вдалось дізнатись, що станом на 9 березня слідчий Ю.Продан не приєднав до справи результати судово-медичної експертизи, посилаючись на їх неготовність, хоча медики цей факт не підтверджують, і що документи готові з 23 лютого.

На цьому переслідування волонтера не скінчилось. Віталій Ж-в, дізнавшись приватний мобільний номер Адріана Опачко, тероризує його з невизначеного номера – понад 10 дзвінків вдень і вночі з погрозами і залякуванням, що знає де живуть брат Адріана та батько і з ними буде те саме.

Адріан Опачко занепокоєний ходом справи і ще більше можливістю нападів на волонтерів в подальшому. Адже, якби 6 лютого замість нього була б дівчина, то все б могло скінчитись летальними наслідками.

Щодо постаті самого Віталія Ж-ва: не станемо ми переводити цей жорстокий напад на волонтера у політичну площину і Вашу роль в Майдані/Антимайдані та навішування ярликів «ватник» і пропонувати Вам подорож «чемодан-вокзал-Росія» з таким світоглядом. Не будемо засуджувати Ваші твердження і погрози А.Опачко та волонтерському руху в нашому місті, що нібито вони фінансують «карателів» на Сході України. Зазначимо лише те, що до прикладу унікальний спортивно-реабілітаційний комплекс, де готувались наші параолімпіцйці, Україна втратила з анексією Криму Росією (ще до війни на Сході). І волонтери разом з такими ж громадянами як Ви, Віталій Ж-в, відновлюють такий комплекс в нашому Ужгороді. Якщо у Вас є сумніви, щодо чесності того чи іншого волонтера, то викликайте поліцію, а не влаштовуйте самосуд чи розбірки у стилі 90-х. Мікрорайону Проспект така слава не потрібна.

І ще одне, спортивний клуб в якому ви займаєтесь (до речі створений на кошти меценатів, щоб діти і підлітки району не пили пиво біля під’їздів і не займались вандалізмом, а направляли енергію і агресію у мирне русло – спорт і росли захисниками своєї Батьківщини).

опачко

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Спортсмен-здоровань побив ужгородського волонтера-інваліда

  • 10.08.2016 at 19:43
    Permalink

    Коли ми вчились разом і тебе гнобили сокурсники, мені було тебе (опачко) шкода, а тепер ні…

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *