За неправдиву інформацію попередника вибачатиметься чинний міський голова Чопа (ВІДЕО)

Ступак ЛУ муніципальній газеті “Чопській вісник” (засновник Чопська міська рада) була поширена неправдива інформація проти Ступак Лариси, що принижує її честь та гідність. Зрозуміло, що публікація з наклепом на активістку, не могла з”явитись у газеті, без погодження із Чопським міськім головою Цар Галиною. Лариса Ступак подала позов до суду з вимогою спростувати неправдиву інформацію, вибачитись через газету та видшкодувати всі судові витрати.

Розгляд позову громадянки Ступак Л. затягувався невідомими силами настільки, що вже пройшли місцеві вибори і відповідач Чопська міська рада змінила голову. Винуватиця наклепницького свята с тріском програла вибори і залишила високу посаду, а відтак, відповідальність за наклеп, дісталась у спадок новому міському голові, який ніколи б собі не дозволив подібні ганебні вчинки. Тому, у випадку виграшу позивачки, вибачатись та сплачувати заподіяну шкоду, прийдеться вже новому міському голові.
Наразі суд знов перенесли. .

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *