Донька високопоставленого надзвичайника з Хуста приторговувала в соцмережах картками для пального по демпінговим цінам (ФОТО)

Про це “Трибуну” повідомляє правозахисник Роман Келемен.

Всіх користувачів соціальних мереж з м. Хуста зацікавив розпродаж паливних карточок АЗС однією з користувачок соціальних мереж Вікторією Щербан. Хтось почав собі прикупляти дешеве пальне ,а от працівників пожежної служби та рятувальників з м. Хуст така новина чесно шокувала . Шокувала вона всіх, хто впізнав цю дівчину , адже це донька начальника пожежної частини №10 м. Хуст- полковника Віктора Степановича Щербана .

Всім відома ситуація з фінансуванням рятувальників , що в пожежних машинах немає палива для виїзду на пожежі , зношеність техніки , забезпечення запасними частинами , забезпечення спецодягом самих рятувальників . А тут тобі на – розпродаж паливних карточок від пожежників , як бачимо кількість палива велика і обмежень немає. Думаю такий розпродаж палива зацікавить керівництво рятувальників , а також відповідні служби, – пише Роман Келемен.

щербан щербан2 щербан3 щербан4 щербан5 щербан6 щербан7 щербан8

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *