Поліція розпочала перевірку щодо одержання хабара працівниками роти ДПС (м. Ужгород)

хабаріВчора в Інтренет-мережі поширилася інформація щодо факту хабарництва працівниками дорожньо-патрульної служби. Поліція розпочала перевірку. Якщо факт хабарництва доведуть, зафільмовані поліцейські переатестації так і не дочекаються.

Сьогодні керівництвом ГУНП в Закарпатській області розпочато службову перевірку щодо оприлюдненого вчора факту хабарництва співробітниками поліції.

Вчора в Інтренет-мережі поширилася інформація щодо факту хабарництва працівників дорожньо-патрульної служби. Водій, який повідомив про інцидент, надав відповідний відеодоказ. Як зафіксовано на відео, поліцейські отримали від чоловіка 150 грн. За свідченням самого водія, саме таку суму вимагали від нього, аби не складати протокол за не ввімкнене ближнє світло фар за межами населеного пункту.

У разі підтвердження факту одержання неправомірної винагороди, винуватці понесуть покарання та будуть звільнені. Адже позиція Головного управління Нацполіції Закарпаття чітка і незмінна: корупціонерам у наших лавах не місце. Нечистих на руку співробітників буде звільнено!

 Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

хабар

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *