Закарпатські автоіноземці проводять мобілізацію (ВІДЕО)

словацькі номериПро це в спільноті ГО “ЗАВТРА” Західноукраїнська Асоціація Власників Транзитних Авто закликає журналіст Павло Білецький.

Увага! Мобілізація!
До уваги автомобілістів з іноземною реєстрацією із Закарпаття! За останні місяці ми відчули чимало “покращень” у користуванні нашими автомобілями. Останнє з них — питання з довідками,які на митниці стали не приймати без попередження про поломку авта. Це — перший дзвінок до того, що далі будуть ще сюрпризи і, очевидно, не на нашу користь. При цьому наші ініціативи уперто не чує жоден нардеп від Закарпаття, не кажучи уже про центральні органи влади. Тому є пропозиція зібратися на серйозну розмову і для рішучих дій у середу 09 березня 2016р. зранку о 9.30 біля стадіону “Авангард” в Ужгороді.
P.S. Нас має бути багато. Пам’ятайте, за нас ніхто не вирішуватиме наших питань. З організаційних питань пишіть у приват.

 

Віктор Ковач, Олександр Крічфалуші, Павло Білецький,Павло Павлов та Ярослав Сайкевич вирушиди у адміністрацію митниці, що неподалік самого пункту пропуску. Тут обидва заступники начальника їм почали цитувати Митний кодекс і розповіли, що такі жорсткі міри були прийняті з кількох причин:
1) Чимало власників авто з іноземними номерами надавали фіктивні довідки або такі алогічні, як, наприклад, неможливість вивести авто через заміну масла…
2) У лютому у силу увійшло рішення Львівського Апеляційного суду про спір щодо штрафу за порушення термінів транзиту, після якого тамтешня митниця вирішила до довідок ставитися жорсткіше. А наші і собі взяли приклад…
Тобто, ніякого окремого наказу з цього приводу, ні внутрішнього розпорядження немає. Тепер ви навіть уночі якось мусите писати заяву про поломку і шукати навіть опівночі факс аби її надіслати у чергову частину найближчої митниці. При чому, зауважте, що митники до цього часу, закриваючи на цей пункт кодексу очі, теж вчиняли незаконно. Але їм за це нічого, а автомобілістам — морока.
Під кінець нам порадили оскаржувати протоколи, які на вас складають у суді. А суди у нас самі знаєте які…
Чому не зроблять внутрішне розпорядження щодо перетину кордону російських каміонів?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *