Міський голова Чопа прокоментував ситуацію навколо страйку залізничних лікарів (ВІДЕО)

лікарняМіський голова Чопа Валерій Самардак, який перебуває у Києві, прокоментував ситуацію з невиплптою заробітної плати працівникам відомчої залізничної лікарні: “Я поважаю Геннадія Москаля, але нині не маю ніяких юридичних підстав для того, щоб під своїм підписом виділяти кошти на фінансування цього медичного закладу. Ця лікарня – відомча, вона належить “Укрзалізниці”, поки що вони не передали нам майно, і невідомо, коли це буде.

Вже третій місяць мене намагаються переламати через коліно, примусити, щоб ми фінансували лікарню, але як я можу це зробити? Сьогодні люди прийшли під міськраду, кажуть: “Виплатіть нам гроші!”. А ми їх спитали: “Хто ваш роботодавець? Міськрада? Ні. То чому ви страйкуєте тут, а не йдете страйкувати до вашого роботодавця, який мусить вам платити заробітну плату?”. Я не знаю, як зараз вирішити цю ситуацію. Заяви пана Москаля я не бачив, і ще раз кажу, що поважаю його думку. В такому разі хай нас розсудить суд”, – зауважив Валерій Самардак. Повідомляє “Про Захід“.

Детальніше про всі перипетії непростої ситуації у відеоматеріалі журналіста Валерія Наталевича.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *