На Закарпатті прикордонники України та Угорщини провели навчання в рамках спільного патрулювання держкордону (ВІДЕО)

Прикордонники України та Угорщини провели навчання в рамках спільного патрулювання держкордону

Державна прикордонна служба України продовжує впроваджувати нові форми охорони кордону спільно із європейськими колегами щодо протидії транскордонній злочинності, в тому числі і на українсько-угорській ділянці. Одним із видів тісної співпраці є забезпечення спільного патрулювання правоохоронцями України та Угорщини на ділянці відповідальності Мукачівського загону.

прикордСпільна охорона державного кордонудозволяє більш ефективно протидіяти  організованій злочинній діяльності. Також  оперативно допомагає діяти при спробах порушниками незаконно перетнути кордон, переміщенні викрадених транспортних засобів та переправленні контрабандних товарів як у визначених пунктах пропуску, так і поза їх межами. Крім того у результаті постійного обміну інформацією між українськими та європейськими правоохоронними підрозділами, низку правопорушень вдалося не лише  попередити, а й затримати зловмисників на гарячому.

Варто зазначити, що українські та угорські правоохоронці перед запровадженням такого способу охорони кордону пройшли навчання, які дали змогу правоохоронцям обох держав ознайомитись із тонкощами та відмінностями з питань практичного здійснення охорони кордону та з питань, що стосуються правових норм.

Проте, якими б не були різними підходи у службовій діяльності, але у цій співпраці є одна, беззаперечно найголовніша, єдина мета – забезпечення надійної охорони державного кордону.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *