У Москаля своє бачення проблеми Вузлової лікарні станції «Чоп»

москальУ середу (2.03) працівники Вузлової лікарні станції «Чоп», котрі з початку року не отримують зарплату, влаштували біля  міськради Чопа акцію протесту.
– Для фінансування лікарні, яка є в мережі закладів Чопа, міськраді виділена медична субвенція, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. –  Тобто гроші на зарплати, енергоносії і т.д. в місті є, однак мер Чопа відмовляється фінансувати цей заклад із надуманих причин – бо майно лікарні не передали місту. При тому, що майно перебуває в оренді лікарні, тому процес його передачі затягнеться, для цього потрібні відповідні рішення Кабміну. У всіх інших містах Закарпаття подібні лікарні фінансуються без проблем. Якщо медичну субвенцію у Чопі не використають, її повернуть до Держбюджету, таким чином гроші будуть втрачені, а колектив лікарні (усього 61 чоловік) взагалі залишиться без зарплат.
Дії міського голови Чопа – ще один доказ того, що на керівні посади в органах місцевого самоврядування мають приходити підготовлені, компетентні люди. Обласна державна адміністрація вичерпала свої можливості впливу на Чопську міськраду для розв’язання цієї штучно створеної проблеми, тому в суд направлено позов із проханням зобов’язати міську владу міста виконати законодавство і поновити фінансування Вузлової лікарні станції «Чоп».
Прес-служба Зкарпатської ОДА

Раніше “Трибуна” повідомляла: Працівники Чопської залізничної лікарні вийшли на страйк

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *