У Великому Березному роми закидали камінням автомобіль швидкої допомоги (ВІДЕО)

швидка 29 лютого вночі у м. Великий Березний під час виїзду бригади екстреної медичної допомоги  у місце компактного проживання ромів було пошкоджено автомобіль. За словами медиків, більше десятка ромів кидали каміння в автомобіль, чим спричинили ушкодження бамперу та радіатору службового авто «Пежо». Про даний інцидент було повідомлено Великоберезнянське відділення національної поліції.

Виклик поступив о 1 год. 29 хв. на станцію екстреної медичної допомоги в м. Великоберезний, куди одразу ж зразу виїхала бригада екстреної медичної допомоги.  На місце події бригада медиків прибула через 7 хвилин з моменту прийняття виклику.

На жаль, такі інциденти не поодинокі. Серед найгучніших випадків: у червні 2015 року напад ромів с.Концово на автомобіль ЕМД та автомобіль наряду міліції, яка приїхала на місце події  (пошкоджені обидва автомобілі); у грудні 2015 року – напад із сокирою на працівників бригади Ужгородської ПЕМД з боку ромського населення с.Концово (пошкодження нового санітарного автомобіля «ПЕЖО»).

Медики скаржаться на постійні погрози в бік працівників служби екстреної медичної допомоги області з боку ромського населення, надання медичної допомоги відбувається в обставинах, небезпечних для життя та здоров’я виїзної бригади. Часто ромське населення поводить себе грубо, некоректно,  викликає «швидку» безпідставно. Тільки в Великоберезнянському районі більше половини всіх викликів «швидкої» – до місця компактного проживання ромів (для порівняння в районі проживає 26 767 населення , я яких 2 212 – ромської народності, тобто менше ніж 1/10 всього населення ).  Причому третина викликів – необгрунтовані (болить зуб, поміряти температуру, використовують автомобіль як таксі тощо).

Медичний персонал відмовляється їхати на виклики без супроводу охорони.  Аналогічна ситуація у всіх районах області: особливо гостро вона стоїть  в Ужгородському районі та м.Ужгород, Мукачівському, Виноградівському, Іршавському, Тячівському районах.

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *