Гендлярство з мукачівським Будинком Русинів отримало продовження

Як і варто було очікувати, історія з мукачівським «Домом Русинов» отримала продовження. Місцева влада приступила до реалізації сумнівного гешефту.

Так, в ніч на 27 лютого 2016 року, в орендованій «Обществом подкарпатских русинов» будівлі, представники мукачівського міськвиконкому, під прикриттям ночі та мукачівської муніципальної поліції, вчинили дію, яка в юридичній практиці називається «рейдерське захоплення». В будівлі, яка належить товариству русинів на правах оренди, було замінено замки, а вхідні двері опечатано… Звичайно, це чергова перемога демократії в окремо взятому населеному пункті європейського зразка. Не відомо чим думає міськвиконком на чолі із своїм молодим лідером, але напевно йому теж варто було б хоч раз побути «в шкурі» того, хто мусить бігати і доводити свою правоту. Цікаво, чому саме вночі «опечатували» будівлю?  Чи мають виконавці хоч задатки розуму, і чи усвідомлюють всі можливі юридичні наслідки своїх дій? Чи жага легкої наживи геть затьмарила розум, адже гроші не пахнуть.

Як гендлярі з виконкому зможуть довести, що з орендованого русинами приміщення нічого не зникло? Оргтехніка, меблі, гроші..? Просто «феєричний» ідіотизм. Напевно кожному жителю міста Мукачево, варто задуматися, а чи не опиниться він завтра на місці «русинів»? За логікою теперішньої мерії, прикриваючись «суспільною необхідністю», потребами діток/пенсіонерів/ветеранів/чорнобильців/афганців/і т.д. можна відміняти та змінювати норми права. Цікаво, куди ж їх приведе ненаситна жадібність?

Василь Чубаз

дом дом2 дом3 дом4 дом5 дом6 дом7 дом8 дом9 дом10 дом12

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Гендлярство з мукачівським Будинком Русинів отримало продовження

  • 29.02.2016 at 22:03
    Permalink

    які йшли таких здибали
    так тим русинам і треба самі виноваті, повелися на афериста мера, сина балоги, які щось старикам пообіцяли а пак їх кинули, як усе!!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *