ТОВ «Шаян» допомогло закарпатським інвалідам та учасникам АТО

5Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату висловлює велику подяку ТОВ «Шаян» (магазин будівельних матеріалів «Беркут») за суттєву допомогу з охороною приміщень майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО. Минулого року склад будівельних матеріалів та інструментів на території вищезгаданого центру було пограбовано. Міліція досі активно розшукує злочинців, для яких огорожа і замки не стали перешкодою для крадіжки. Завдяки ж ТОВ «Шаян» територію майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО наразі оберігають охоронці фірми «Щит».

Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знаходяться люди готові безкорисливо допомогти у створенні такого необхідного для інвалідів та учасників АТО спортивно-реабілітаційного центру. Це вже не вперше ТОВ «Шаян» приходить на допомогу Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату. Неодноразово він допомагав будівельними матеріалами для ремонтних робіт на території майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО.

Керівництво ТОВ «Шаян» прекрасно розуміє наскільки створення такого центру є необхідним. Тільки в Ужгороді станом нараховується понад 6 тисяч інвалідів. А у всій Закарпатській області на обліку перебуває понад 60 тисяч інвалідів. В Україні в цілому чисельність осіб з інвалідністю становить майже 3 мільйони осіб або 6,1 % від загальної чисельності населення нашої держави.

Що ж до учасників АТО, то їх в Україні сотні тисяч, серед яких десятки тисяч зазнали поранень різного ступеню важкості.

Для цієї величезної кількості інвалідів та учасників АТО створення спеціалізованого спортивно-реабілітаційного центру є дуже актуальним питанням.

Шановні читачі, не будьте байдужими, адже в нашому житті ніхто не застрахований від інвалідності, у Вас є можливість підтримати проект створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО, надавши посильну допомогу:

ПАТ КБ “Приватбанк”, п\р 26004053909822,

код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефонами: +380997915415 або +380634688609.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *