В Мукачеві колективи профтехучилищ блокуватимуть дороги

Мукачево-ратуша

Нещодавно “Трибуна” писала, що через деструктивну позицію Мукачівського міського голови Андрія Балоги, працівники мукачівських училищ другий місяць сидять без зарплати.

Тому представники мукачівських професійно-технічних училищ вийдуть на вулиці міста, аби привернути увагу влади до проблеми із фінансуванням закладів. Акція стратує 29 лютого і, якщо не буде відповідного реагування, продовжуватиметься і в інші дні.

Колективи Вищого професійного училище №3 м. Мукачево, ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ Мукачівський аграрний ліцей ім. М. Данканича глибоко стурбовані ситуацією, що склалася у січні-лютому 2016 р. у зв’язку із відсутністю фінансування училища: працівники не отримують заробітну плату, учні – стипендію; учні, з числа дітей-сиріт, не мають засобів для існування. Через заборгованість за електроенергію, газопостачання навчальний заклад може припинити своє функціонування.

29 лютого 2016 року з 15 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. к.ч. відбудеться попереджувальна акція  мирного характеру по пішохідних переходах траси міжнародного значення Київ-Чоп (Е-50) біля АЗС «ОККО», АЗС «Народна» та в’їзду до м. Мукачево по вулиці Д.Галицького, по пішохідному переходу біля магазину АВС».

Мирна хода розпочнеться о 14 год. 00 хв. к.ч. за прогнозованою кількістю учасників близько 200 осіб за маршрутом: вул. Кооперативна, вул. Матросова, вул. В.Стуса, вул. Садова, вул. Перемоги, вул. Червоноармійська, вул. Д.Галицького, щоб привернути увагу громадськості, владних структур, Гаранта Конституції до проблеми фінансування професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачево.

У  разі  відсутності реакції з боку владних структур, відновлення фінансування, акція буде продовжена з середи, 02 березня 2016 року, щоденно з наростаючою тривалістю на одну годину за вказаним маршрутом.

zaholovok.com.ua

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “В Мукачеві колективи профтехучилищ блокуватимуть дороги

  • 27.02.2016 at 18:06
    Permalink

    це треба так залишити поза уваго учителів та учнів без засобів на існування плював мер андрій на простий люд і його проблеми. дубрі шо він поїхав на лижі у швейцарію возитися. а птушники най здихавуть.
    сволоти ситі голодним не вірять

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *