«Закарпаттяобленерго» просить споживачів переукласти договори

електроенергіяПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що, згідно з постановами НКРЕКП, населенню, яке проживає в сільській місцевості (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами), на електричну енергію за обсяг, спожитий до 150 кВт∙год електроенергії на місяць (включно), надається тариф за І категорією (47,5 коп. за 1 кВт∙год)  – у той час як міським мешканцям тариф за І категорією надається тільки на обсяг до 100 кВт∙год електроенергії на місяць (включно).

Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо мешканцям, які проживають в сільських населених пунктах поблизу міст, звернутися до абонентських відділів із підтверджуючими документами для переукладення діючих договорів. При цьому при собі слід мати документи на право власності користування на об’єкт/земельну ділянку.

Зокрема, біля Ужгорода це стосується сіл Оноківці, Оріховиця, Доманинці, Минай, Великі Лази тощо. Також можуть скористатися даною рекомендацією мешканці окремих населених пунктів поблизу Берегова та Хуста. Для перевірки типу встановленого тарифу (місто/село) можна звернутися за номером 0-800-50-16-20 (цілодобово, безкоштовно з стаціонарних та мобільних телефонів).

Звернутися для переукладення договорів мешканцям Ужгорода та району можна за адресами:

  • Ужгородський міський РЕМ –  м. Ужгород, вул. Жупанатська, 18, тел. абонвідділу – 61-29-58;
  • Ужгородський РЕМ – м. Ужгород, вул. Тімірязєва, 17, тел. 63-74-81.

Адміністрація ПАТ «Закарпаттяобленерго»

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *