В Мукачеві судитимуть районних виконавців

Сьогодні в Мукачівському суді, судитимуть районних виконавців. На лаві підсудних обвинувачені начальник районної виконавчої служби Мирослав Гарапко та його заступник Василь Феделеш. Чиновники зняли з-під  арешту машину та незаконно продали ії.

Про всі деталі інформуватимемо вас із зали суду . Повідомляє “Спеціальний контроль”.

гарапко

Loading...

2 Відповідей

  1. мукачево сказав:

    Це організована аферистична шайка, до речі, цей Феделеш мав вищестоячу покровительку- Наталію Панову, яку теж “пішли” за таку ж саму роботу. Чи не випливуть ці негідники на деяких інших державних посадах? Потрібно і надалі прискіпливо стежити за цим і не допустити їхньої реінкарнації на інших посадах.

  2. Респект спецконтролю сказав:

    Викрито організованку ланку клрупціонерів держвиконавців, які займалися корупційними схемами, ланцюг доволі великий і серйозні чиновники замішані.
    Із свідків стали підозрюваними. Тварі, в такий спосіб продали машину на яку був накладений арешт. Постраждала сімя випадково побачила свою машину в місті за кермом був невідомий. Пострпждалі впжко працюють d, а шахраі мають понести покарання.
    У мене питання до Управління виконавсоі служби, чому пвдозрювані покидьки виконавці не відсторонені від роботи на час слідства? Сьоглдні викликають у суд начальника МРЕО, Чорі Владислава, щятя старого прокурора обламті Бенци Ю.Ю. та інших сввдків. Намтає час рлзплати за поиниження прав громадян!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 4 =