Ужгородська журналістка звинуватила поліцейських у створенні аварійної ситуації

поліціяПро це в мережі Фейсбук пише журналіст Альона Колодій.

Годину тому відвозила товариша на вокзал. Їхали набережною від Боздоського парку до готеля Ужгород. На зустріч купа машин (хто тудою їздить, знає, що дорога вузька). Моя швидкість була десь 35-40.

Зненацька з колони зустрічних виїхала на мою полосу поліцейська машина. Їдучи просто мені на зустріч, аж потім увімкнула звуковий сигнал. Відтак, я опинилася у пасці: ліворуч зустрічна полоса повністю зайнята машинами, які за секунду не встигли зреагувати на сигнал. Довелося миттєво крутити праворуч, щоб уникнути зіткнення. Не знаю навіть, у що там заїхала: бардюри і ями. Це все сталося миттєво.
Відтак, для себе я зробила висновки, що принаймні деякі ужгородські поліціянти не знають правил дорожнього руху. За їх провини мало не сталося серйозне ДТП, у якому я могла постраждати. І порадила би нашим мотивованим поліціянтам наступного разу хоча б дивитися, чи немає зустрічних машин, перед таким різким маневром. І, звісно, спочатку включати звуковий сигнал і маячки, а потім маневрувати. Бо люди не телепати.
P.S.: мабуть, треба придбати відеореєстратор, – підсумувала Альона Колодій.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *