Нинішня влада становить найбільшу небезпеку для України, – закарпатський ясновидець

юрик«Україна переможе у війні з путінською Росією. І перемога не за горами», — спершу провіщав цілитель Михайло Юрик. Це говорилося восени 2013 року, у ніч жорстокого побиття студентів. Тоді Юрик побачив Михайлівський собор у Києві, а над ним — Архангела Михаїла, покровителя столиці України. Небесний воїн, за його словами, відтоді став покровителем Майдану. І вже тоді Михайло Юрик передбачив повну перемогу українців над режимом Януковича. До слова, вже невдовзі образ Архангела Михаїла став символом оборонців Майдану.
Видіння приходять до п. Михайла під час молитов у церкві. Трапляються вони дуже рідко, здебільше у найважчі миті для українців, коли в чисельні душі починають закрадатися сумніви в майбутті.
«Війна точиться не лише на землі. У Небі теж триває битва між силами Світла і пітьми. Цього разу я бачив Архангела Михаїла з його воїнством на східному кордоні України. Вони разом з українськими бійцями боронять нашу землю. Україна переможе у цій війні», — твердо переконаний М.Юрик.
За словами чародія, в українцях на генетичному рівні пробудився дух воїнів, козаків. І саме він став тепер джерелом нашої сили. Але водночас війна на сході — це ще й момент спокути та очищення для тих, хто опинився в її епіцентрі. Бо надто багато зла було вчинено на Донбасі протягом його новітньої історії. В той час був убитий за чесні слова мольфар Нечай. Це зробило вирок режиму Януковича.
Сьогодні ж, на думку Юрика, найголовніші події мають відбутися ранньої весни в Києві. Яценюк уже повністю зжив себе, а от Петро Порошенко має шанс на виправлення помилок, повернення до плідної роботи на націю. Загалом нинішня влада поки що бачиться йому у видіннях темною силою. І саме вона несе наразі найбільшу небезпеку для України.
«Київ нині огортає темрява. Це наслідок діянь влади, яка досі залишається осередком зла для України. Вона мусить бути швидко очищена від корупціонерів і казнокрадів, бо в іншому випадку буде біда», — стверджує Михайло Юрик із Верховини.
Василь КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Нинішня влада становить найбільшу небезпеку для України, – закарпатський ясновидець

 • 21.02.2016 at 20:21
  Permalink

  Порошенко – то він і є.
  Путін.
  І плюс 10 000 000 агентів ФСБ. Знаних як вальцманоїди-дубоцефали.
  Дякуючи яким – вони оба будуть вічно…
  Гітлєр тому і програв, що у нього не було Вальцмана.
  Тому Путін і буде вічно.
  Як Лєнін.
  Мир для обох автоматично означає втрату і влади, і бабла, і волі…
  Боже, спаси Україну від її дє-є-є-є-білів…
  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1450691_959620454111450_7084022605497479441_n.jpg?oh=819148eebeeeeb4f85da6b799b1867e6&oe=56FF9DC8

  Reply
 • 21.02.2016 at 23:24
  Permalink

  от чому не піднімають питання повернення вкраденої в народа через приватизації майна – заводів-пароходів, законному власнику – терріторіальній громаді? адже дивіденди уходять приватизаторам а державу що – тільки із податків утримувати?

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *