Закарпатські митники припинили 4 спроби незаконного переміщення цигарок та вилучили три автомобілі

цигаркиСьогодні, 19 лютого 2016 року, на митному посту «Малий Березний» Закарпатської митниці ДФС, працівники митниці у взаємодії з прикордонною службою припинили спробу незаконного переміщення тютюнових виробів.

Перемістити цигарки через кордон мав намір громадянин України, який заїхав на митний пост автомобілем «MERCEDES-BENZ S430» з польською реєстрацією.

Формою проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор».

При усному опитуванні українець повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

В результаті здійснення поглибленого митного огляду було виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби – 1 560 пачок «BOND» вітчизняного виробництва з акцизною маркою України. Сигарети знаходились у спеціально виготовленому тайнику.

Тютюнові вироби громадянин України визнав своєю власністю, та вказав, що мав намір перемістити їх за межі митної території України з метою подальшого продажу.

Таким чином, громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частини 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки вартістю 14 820 грн та автомобіль – понад 344 тис. грн – вилучено.

Також сьогодні, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС виявлено цигарки українського та іноземного виробництва, загальною кількістю 100 пачок. Тютюнові вироби переміщувалися громадянином Угорщини у легковому автомобілі марки «VW Passat» з приховуванням від митного контролю у конструктивних порожнинах авто. Складено протокол про ПМП за ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Сигарети та авто вилучено.

Крім цього, на митному посту «Ужгород» в колесах транспортного засобу «Opel», виявлено 298 пачок цигарок українського виробництва. Складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вилучено

На митному посту «Дяково» вилучено 200 пачок «Джин Лінг» іноземного виробництва в коробках з під супу швидкого приготування. Складено протокол, цигарки вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *