Ужгородський міський голова заробив на примітивній оборудці півмільйона гривень (ФОТО)

ларьки9Про це в мережі Фейсбук пише Євген Рахімов.

Нещодавно, на пленарному засіданні Ужгородської міської ради було прийняте рішення №87 від 04 лютого 2016 року, в якому,якщо коротко, було виділено 750 000 гривень на придбання ярмаркових дерев’яних будиночків у кількості 20 шт. Тобто по 37500 за 1 шт. Питання особисто ініціював пан Б.Андріїв.

Усе було б добре, якби не одне але – це вартість будиночків. Я вирішив «промоніторити» ціни на ринку на подібні конструкції. Профільно вони називаються – дерев’яні торгові павільйони. Не важко було в інтернеті знайти масу пропозицій. Ось декі з них. Наприклад :группа компаній «ПРОМКОНТРАКТ» http://lestorg.org.ua/ пропонує схожі конструкції за ціною від 9000 до 11000 грн. Телефоном мені це підтвердив їхній директор.
Також я додзвонився до іншої компанії, http://teslya.prom.ua/ , які пропонують більш солідні конструкції торгових павільйонів. Вони вже з утепленням, гідроізоляцією, пароізоляцією, утеплені мін.ватою, їхня ціна – 28000 гривень !!!!!! Але це вже цілий магазин а не ярмаркова будка !!!

Отож, маємо ще одну примітивну схему дерибану від Богдана Андріїва ! Браво, зазначив громадський активіст.

ларьки ларьки2 ларьки3 ларьки4 ларьки5 ларьки6 ларьки7 ларьки8 ларьки9

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *