Мукачівські школи незабезпечені підручниками

школаПро це в спільноті Варишська хижа NEWS пише депутат Мукачівської міськради Юрій Кравчук.

Два місяці тому Dyana Polyak прийшла на наш депутатський прийом та розповіла про незручну ситуацію, у яку потрапила вона, та очевидно, ще кілька сотень сімей у Мукачеві. Справа в тому, що один закарпатський нардеп задурив батькам голову, пообіцявши, що мукачівці на 100% забезпечені підручниками. Але у грудні минулого року 4-класники ще не мали державних підручників. Тому більшість заможних і не дуже батьків пішли до магазину та придбали комплект підручників за 300 гривень. Ті, хто довірився нардепу, чекали до сьогодні. Звичайно, їх діти потерпали, бо: “позерайте, не можуть собі купити”. І ось, сталося: 15 лютого (!) діти отримали три з восьми книг. Але через одного. Увага, питання: скільки грошей з бюджету виділено на підручники для 4-х класів?
P.S. Нагадую: усі мукачівські школи забезпечені гвинтівками для предмету “Захист Вітчизни”. Навіть ті, у яких немає старших класів і, відповідно, цього предмету, зазначив Юрій Кравчук.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *