На Рахівщині директор лісгоспу в браконьєрський спосіб застрелив оленя

оленьПро це “Трибуну” інформують власні джерела в Рахівському ВП ГУНП.
Сьогодні, 15 лютого, біля 17.30к.ч. в с.Кобилецька Поляна, урочище Гать директор ДП”Великобичківське ЛМГ” Сойма Юрій Михайлович скоїв браконьєрський злочин, застрелив оленя. Мисливці, побачивши даний факт, почали бити на сполох і повідомили в поліцію. Опергрупа виїхала на місце, зараз тривають слідчі дії!
В службовому авто Сойми виявлено м’ясо та роги оленя.
Минулого року цього можновладця підозрювали у вбивстві трьох олениць, але злочин списали на невідомих браконьєрів.
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

15 thoughts on “На Рахівщині директор лісгоспу в браконьєрський спосіб застрелив оленя

 • 15.02.2016 at 20:57
  Permalink

  Цей злодій СОЙМА вже у тюрмі давно має бути, який обкрадає лісгосп кожен день на десятки тисяч доларів тай ще браконьєрить сука вбиваючи все підряд. Убит такого горе директора,підараста!!!!!

  Reply
  • 16.02.2016 at 19:24
   Permalink

   Не віриться ,що він переплюнув Пукманів,ото злодії так злодії йому до них далеко,як би він не старався.

   Reply
   • 17.02.2016 at 21:35
    Permalink

    Не помню такого при Пукманови, оби фоштери за раз 4-х кабанів у багажнику везли. Мабуть і у них колокольчики на шиї висіли? Такого і міліцішти не пригадують! А ви кажете шо міліція нич не робить на Рахівщині? Молодці!

    Reply
 • 16.02.2016 at 02:20
  Permalink

  ВСІ! Без вийнятку!!! Лісничі Рахівщини-браконьєри!!! Чекайте “реформу” на днях…!)

  Reply
 • 16.02.2016 at 10:13
  Permalink

  Такі злочини вже не одноразово сходи з рук злочинцю директору Соймі із-за підтрики голови Рахівського районного суду Ємчука Віктора, колишнього голови ЦВК України Михайла Рябця, начальника управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги та впливових нардепів із Закарпаття!

  Reply
 • 16.02.2016 at 15:14
  Permalink

  Але я не підараст!

  Reply
 • 16.02.2016 at 19:21
  Permalink

  Попався так попався!!!Стверджують,що на шиї у того оленя -колоколець висів з надписом”На довгу і незабутню память від Пукмана Вадима”.Сойма бідний хотів прочитати надпис ,а олень з переляку “відкинув копита”.Навіть єгерь , Попович В.О. ,не зміг привести тварину до тями.Поки суть та справа ,поліція нагрянула,ось така оказія..Якби не той колоколець-олень би бігав аж капець……….

  Reply
  • 17.02.2016 at 11:12
   Permalink

   Чому менти приховують, що Сойма-лимон разом із лісником із с.Середнє Водяне Тарчаном стріляють дичку роблять ковбаси і продають???

   Reply
   • 17.02.2016 at 20:37
    Permalink

    Брехня!
    Ковбасу нико не продає! Ушитко межи “своїми” ся роздає! А як “Мурчик” закусити дичиною любить! А у Києві як “дику” люблять! Любимий делікатес у “Рябчика Київського ” і “Пітуха Мукачівського”. Може і Москаль дичину любить під “хруст” з краденого лісу? А Сойма не кубами – а дарабами ліс краде, шо йому ковбасу продавати! Розум майте люди добрі!

    Reply
  • 17.02.2016 at 20:48
   Permalink

   А у того кабана, шо нись у багажнику у фоштерів В.Бичківських найшли, тоже від Вадима щось дзеленькало на шиї? Бо міліцішти там такий амулети не найшли.

   Reply
 • 19.02.2016 at 14:23
  Permalink

  Сойма заготовляв м”ясо Мурзі який возить на Київ як хабарі! Чому поліція мовчить я к Мурга із Соймою примусили всю лісову охорону в січні 2016р. піти у безоплатні відпуски і на роботу виходити та працювати???

  Reply
 • 22.02.2016 at 13:44
  Permalink

  можливо так, але при Пукману В.В. ghjnzujv hjre зі світу “терміново” не йшли молоді чоловіки, як наприклад, мій чоловік, Варга Ю.Ю. , за нез”ясованих обставин у стінах лісгоспу після повчальної тиради, , а інший, Намяк Ю.Ю, після знову після “виховання” захворів і його не має. То що кабани і олені у порівнянні з нашими втратами під керівництвом Сойми Ю.М. А пр и Василю Ваасильовичу все було добре і нікто терміново не відходив у світ інший.

  Reply
 • 04.03.2016 at 23:03
  Permalink

  Вищезгаданий “Тарчан” насправді лісний Дан Іван Іванович. “ТУрчан” – це його кличка.
  Те що ковбаси робить для Сойми то правда. Частину навіть продає.

  Reply
 • 13.03.2016 at 00:08
  Permalink

  Місто того щоб оберігати все живе,вони вбивають!Таких нелюдів сажати треба….Сойма майже не лише,у області дає хабарі,і підкормлює чиновників,і в Києві також…АЛЕ НА КОЖНУ СВИНЮ ВАРИТЬСЯ ВОДА!!!!!!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *