Генеральна прокуратура зацікавилася викраденням закарпатського журналіста

наталевичПро це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Лариса Ступак.

Нещодавно заступник Генерального прокурора України Говда Р.М. мав зустріч з закарпатськими активістами, які розповіли йому про масштаби корупції в органах прокуратури Закарпаття та про те, що жодне із чисельних кримінальних проваджень стосовно корупціонерів Чопа не розслідується.

Чиновник пообіцяв, що всі справи будуть вивчені працівниками генеральної прокуратури і буде надано оцінку діям процесуальних прокурорів.

Днями в Ужгород приїхали прокурори генпрокуратури для вивчення наших скарг по суті. Сьогодні мене запросили на зустріч для більш детальних пояснень про порушення по всіх провадженнях.
Коли я розповідала, як мене закрили у залі гральних автоматів в Чопі , а прокурор Цар Іван, разом із адвокатом Ігорем Шкоркою справу закришували, вони напружились і щось собі записували. Коли я розповідала, як на мене напали гопники через гральний бізнес, який кришував прокурор, вони задавали багато питань і переглядались між собою. Коли я розповіла, що в Чопі, по завданню прокурора, викрали журналіста… Коли журналісту, близкі до прокурора Царя кримінальні елементи, пообіцяли відрізати голову, як Гонгадзе... Коли на нас у міський раді напали п’янючи в хлам депутати, а їх протягом півтора року навіть не допитали… Коли незаконно продали оптом комунальне майно за 3 копійки.. Коли прокурорській клан захопив Чопский ринок.. Коли незаконно встановили тарифи… Коли знищили в Чопі біля 500 дерев і продали на дрова… Коли підробляли рішення сесій і виконкомів.. Коли підробляли навіть тиражі місцевої газети..
Прокурор генеральної прокуратури зрозумів що,
прокурорський клан Царів “трохи” перегнув палку, – підсумувала Лариса Ступак.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *