Відійшов у вічність останній закарпатський січовик

СічВосьмого лютого цього року на 95 році від народження відійшов у вічність славної пам’яті останній закарпатський січовик Паращинець Микола Іванович, який на Красному Полі захищав Незалежність Карпатської України.

Уродженець селища Буштино Тячівського р-ну, Микола Паращинець нагороджений цілим рядом державних нагород, зокрема й орденом ІІІ ступеня за заслуги перед народом України. Носячи в серці Ідею національного визволення, він брав участь у боротьбі з окупантом на теренах закарпатської землі в рядах ОНО “Карпатська Січ”. В кривавій битві на Красному Полі Микола Паращинець пліч-о-пліч з кількома тисячами патріотів, юнаків і дівчат, з гордо піднятою головою став на шляху в рази чисельнішої армії угорського окупанта.

Ми, нащадки карпатських січовиків, маємо за честь сьогодні продовжувати справу великих воїнів. Тоді і зараз Закарпаття скандує : МИ – ЦЕ УКРАЇНА! Пам’ять про січовика Миколу Паращинця житиме у серцях і справах його нащадків.

Підрозділ “Карпатська Січ”, ГО “Карпатська Січ”, голова спілки політв’язнів і репресованих Іван Коршинський, родина Миколи Паращинця, все Закарпаття і вся Україна втратили вірного побратима, друга, батька, одного з кращих синів своєї нації.
Слава Герою! І вічная пам’ять.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *