Мукачівський суд виконує дрібні політичні замовлення клану Балог

Мукачево-ратушаМукачівський суд «забув» повернути в ОДА адміністративний позов до Мукачівської міськради, щоб зробити неможливим розгляд апеляції
Ухвалу Мукачівського міськрайонного суду по адміністративному позову Закарпатської ОДА до Мукачівської міськради, яка була винесена ще 3 лютого й уже через кілька годин з’явилася на сайтах мукачівських ЗМІ, позивачу відправили тільки через два дні – 5 лютого. Позов ОДА стосувався рішення міськради про бюджет міста, яким усупереч Закону «Про Державний бюджет України» не передбачено фінансування професійно-технічних навчальних закладів.
– Окрім того, що ухвала винесена з грубим порушенням законодавства і всупереч судовій практиці адміністративного судочинства, Мукачівський суд у порушення процесуального порядку в пакеті з іншими документами не повернув в облдержадміністрацію позовну заяву, про що складено відповідний акт, ¬– заявляє голова ОДА Геннадій Москаль.
– Таким чином нас хотіли позбавити можливості апеляції. Однак апеляційна скарга разом із копією адміністративного позову до Мукачівської міськради вже відправлена у Львівський апеляційний адміністративний суд. Тому всі сподівання відтягнути чи зробити неможливим апеляційний розгляд марні. Я особисто поїду до Львова на судове засідання і доведу, що Мукачівський суд працює не в інтересах України, а виконує дрібні політичні замовлення клану Балог. Після чого доб’юся через Вищу кваліфікаційну комісію суддів притягнення судді, що виніс замовну ухвалу, до відповідальності.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *