Мукачівська влада публічно зізналася у своїй некомпетентності

Мукачево-ратушаСьогодні на сайті Мукачівської міської ради з’явився дуже цікавий документ, а саме: “Положення про дорадчу раду при постійних депутатських комісіях міської ради”. Про це пише в спільноті Варишська хижа NEWS Олеся Габовда. В якому, на її думку, наша влада публічно зізнається у своїй некомпетентності та нераціональному використанні коштів, створюючи додаткову раду.

Чи не краще замінити наших дорогих (в прямом смысле) управлінців на компетентних? Навіщо нам мер, начальники Управлінь, заступники, депутати, виконавча рада, якщо для проведення відкритого діалогу між депутатським корпусом та громадскістю потрібні ПОСЕРЕДНИКИ?! Складається враження, що керівники, депутати напряму бояться з якоїсь причини зустрічатися з громадськістю. Навіщо влада міста витратила на сайт 200тис.грн., якщо на цю ж “раду ” “навалюють” такі обов’язки як “…поширення, популяризацію та роз’яснення серед громадськості стану виконання планів соціально-економічного розвитку, рішень сесій міської ради та перспектив на майбутнє”?
Андрій Балога, депутати, заступники… та ті хто працює у владі, що це за клонування “замінників”? Для чого, ви сидите у міськвиконкомі, для чого ви проводите цілий тиждень збори по комісіях, розглядаючи проекти рішень, це як називається “дорадча рада”, або зустріч для “поболтать”?! Добре влаштувались, хтось за вас буде працювати, а ви що будете робити за зарплатню?
Доречі, ця дорадча рада – повністю ініціатива ЄЦу, і презентував її секретар ради І.Маняк, на позачерговій комісії, про яку ніхто наперед не знав і не міг бути присутнім. І вони поспішали…

Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Мукачівська влада публічно зізналася у своїй некомпетентності

 • 09.02.2016 at 21:49
  Permalink

  Це вмісто громадської ради, яка давно зформована , але з невідомих причин не діє. так як не вигідно як старій владі так і новій владі.
  Боїться мер громади до поносу, громада наступає на усі пятки, брудні схеми, корумповані змови про відкати по приянятим своїм і для своїх Програм допомоги.
  Мукачево скоро буде пищати від такого кайфу, “щасливого життя”
  Місяць оприлюднення, громада може обговорити і подати свої пропозиції щодо змісту цього “Положення про дорадчу раду”,а є що обговарювати? основний зміст положення складаєть з трьох пунктів, у яких вказано, що вони не здатні працювати в місьвиконкомі… пропозиція: замінити та вибрати тих, хто здатен працювати…вибрати на конкурсній основі…
  В такому блуді жити ?

  Reply
 • 10.02.2016 at 19:34
  Permalink

  Красивое слово “коррупция” было придумано для того, чтобы не оскорбить чувства чиновников, называя их ворами…и беспредельщиками. это касается молодой команды мера мукачева. Все неугомонятся, всюду вранье, подтасовка, массовые аферы, беспредел полный, политика двойних стандартов. Куда вообще правоохранители смотрят, бюджет разворовали в открытую. Плюс ко всему замутили орган советчиков.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *